Nejnovější články gMagazínu:
TOP 10 dárků, které by neměly chybět pod stromečkem

Pokud si stále lámete hlavu, co nadělíte pod stromeček vašim blízkým a hledáte inspiraci, redakce gMagazínu se rozhodla vám pomoci. Přinášíme vám žebříček 10 gadgets a dárků, které v roce 2009 nejvíce zaujaly někoho z naší redakce. Jako tipy na dárky jsme zařadili pouze gadgets a dárky, které naleznete v českých obchodech. Už si nedělejte starosti a jen si vyberte.

Rozhodli jsme se, že podobné žebříčky budeme zařazovat častěji a dáme možnost zasáhnout i našim čtenářům.

Teď už k samotným dárkům:

10. místo – Afrodisiakální svíčka

svicka

Na desátém místě se umístila nenápadná Afrodisiakální svíčka, která vám s vašim partnerem zpříjemní nejen dlouhé vánoční večery. Uklidňující vůně s příměsí kardamonu, pačuli a černého pepře rozvášní i ty nejchladnější.

[odkaz na prodejce]

9. místo – USB Lednička

usb-lednicka-default

Milovníci chlazených nápojů zajisté ocení možnost si v kanceláři, hned u svého počítače zchladit svou oblíbenou plechovku na 8°C.

[odkaz na prodejce]

8. místo – Pivo naruby

pivo_naruby

Pěkná dekorativní láhev ve tvaru převrácené lahve od piva. No ale popravě, kdo z vás se vydrží na pivo jen koukat? Každopádně originální doplněk do vaší kuchyně.

[odkaz na prodejce]

7. místo – Toaletní sudoku

toaletni-sudoku-default

Stalo se vám někdy, že byste se na záchodě nudili? Pokud opravdu ano, tak těmto dnům je již konec. Pozor jen, abyste si v zápalu vyplňování neprotrhli papír.

[odkaz na prodejce]

6. místo – Kouzelný držák na víno

retez_na_vino

Kouzla a čáry? Překvapte své přátele tímto originálním držákem na víno.

[odkaz na prodejce]

5. místo – Mini UFO

mini-ufo-default

Dostáváme se do první poloviny a zde již poletuje miniaturní, dálkově ovladatelný Neidentifikovatelný Létající Předmět. Nemyslíte, že by váš kolega byl pořádně překvapen?

[odkaz na prodejce]

4. místo – stolní hra KHET

khet

Khet je moderní stolní hra, která pobaví nejen vaše děti, ale zajisté celou vaši rodinu. Co je na ní zvláštního? Využití laserů na herní ploše. Vašim úkolem je totiž pomocí zrcadel, obelisků a dalších pomůcek zasáhnout protivníkova Faraona a zároveň ochránit toho svého. Staňte se pánem Egypta!

[odkaz na prodejce]

3. místo – Dead Fred

dead-fred

Na lepší místo se již nedoplazil tragicky vypadající držák na pero, který zajisté ocení každý příznivec černého humoru. Jen pozor, aby si obdarovaný nebral tento dárek příliš osobně.

[odkaz na prodejce]

2. místo – WowWee Roboti

tribot-default

Rozhodnout se mezi prvním a druhým místem byl v naší redakci docela problém. Nakonec se však na druhém místě umístili tito špičkoví roboti. Jedná se Hi-Tech hračky, které jsou snem nejen všech dětí. Každý z těchto interaktivních robotů má své jiné vlastnosti a zajisté vás jen tak neomrzí.

[odkaz na prodejce]

1. místo – Staňte se skotským lordem

stante-se-skotskym-lordem-default

Nakonec jsme se v redakci rozhodli, že nejlepším dárkem roku 2009 bude ten, který není vidět. Díky těmto dokumentům, se můžete stát skotským Lairdem, což je ekvivalent Lorda nebo Lady. Lairdem je totiž podle skotského šlechtického práva každý, kdo vlastní nějaký pozemek a díky těmto dokumentům se i vy stanete vlastníkem malého pozemku. No a v létě si můžete obléct váš nejlepší oděv a vyrazit na svou hroudu.

[odkaz na prodejce]

Celá redakce gMagazín.cz Vám přeje Veselé Vánoce a pohodové zvládnutí předvánoční horečky!  1. […] TOP 10 dárků, které by neměly chybět pod stromečkem […]


0