Nejnovější články gMagazínu:
Blíží se Vánoce, kam na dárky?

Nevím jak vy, ale já osobně nemám rád předvánoční tlačenice v obchodech, kde do vás neustále naráží dárkůchtivý tatínkové, maminky, babičky, děti, … Zvážili jste možnost koupit někomu z vašich blízkých třeba nějakou šikovnou nebo vtipnou gadget a nemuset kvůli tomu opustit teplo domova? V tomto krátkém článku vám opět přineseme pár tipů na vánoční dárky a také radu, kde je pořídit.

Rádi bychom upozornili ta tento obchod s dárky, který na rozdíl od mnoha jiných prodejců gadgets nabízí tematické sety dárků pro muže nebo pro ženy. Za zmínku stojí například balíček „Pirát silnic“, obsahující speciální protiskluzovou podložku na palubní desku auta a unikátní doplněk na posílání vzkazů řidičům jedoucím za vámi. Dalším zajímavým setem je také dárkové balení „Pro mého Lorda“, obsahující skleněnou panákovou šachovnici a listiny, které z vás udělají Lorda (psali jsme zde).

Pokud tedy neplánujete každoroční boj o poslední kousky v regálech, dopřejte si nákup dárků on-line a potěšte své blízké netradičním Vánočním překvapením.  1. Zde můžete zanechat komentář?0